Nahoru

Harkány

Lázeňské městečko Harkány leží v jižní části Maďarska v údolí obklopeném vinice mi a patří mezi vyhlášené maďarské lázně. Je vyhledávaným a oblíbeným místem nejen pro stálost teplého a příjemného počasí, ale

zejména pro složení místní termální léčivé vody, která obsahuje řadu sulfidů a fluoridů. K prožití příjemného večera s hudbou, tancem, dobrým jídlem a pitím jsou jako stvořené csárdy - typické maďarské restaurace, jejichž návštěva patří k příjemným zážitkům.

INDIKACE

Léčba onemocnění pohybového ústrojí (klouby, páteř, revmatismus), osteoporózy, poúrazová a pooperační rehabilitace, léčba chronických gynekologických onemocnění, zažívacích potíží a po ruch trávení, kožních chorob (lupénka, ekzém).

LÁZEŇSKÝ AREÁL

Velmi pěkný lázeňský areál s rozlohou cca 13 ha se nachází přímo v centru Harkán. Lázně jsou rozděleny na léčebnou a rekreační část. V bazénech s termální vodou se do poručuje pobýt max. 20 min., a poté si

odpočinout. Procedury je možné objednat v léčebném do mě. Lázeňský areál nabízí bohaté možnosti stravování.

Léčebná část: 2 venkov ní a 2 vnitřní bazény (36-38°C), 3 whirlpooly (34-36°C), jacuzzi (34-36°C),

finská sauna a parní lázeň. Dě tem do 14 let je vstup do léčebné části umožněn pouze na základě lékařského doporučení, bližší informace v CK.

Rekreační část: 2 venkovní bazény (26-32°C), léčeb ný bazén (33-35°C), plavecký bazén (22-26°C),

whirlpool, sluneční terasa pro nudisty, tobogánový svět, dětský bazén, dětské hřiště.

Zájezdy z naší nabídky: